Nurcan Trabzon

Nurcan ben Trabzon Jigolo Arıyorum zengin dul bir bayanım ve bir iş bayanı olarak bir tek işime vakit ayırdığım için birçok duygudan uzak kalmaktayım bunların başlangıcında da beni sarıp sarmalayacak ve cinsellik ihtiyacıma cevap verecek bir adam.

Bu açlığımı karşılamak için internetten jigolo sitelerine girdim ve kendime uygun olarak gördüğüm yakışıklı ve kaslı bir jigolo ile tanıştım. Trabzonlu jigololar umuyorum,İlk buluşmamızda aralıksız saatlik cinsellik yaptık ve hayatımda asla bu kadar zevk aldığımı hatırlamıyorum. Onun da belirttiğine gore o da fazlaca zevk almıştı.

Malum daha ilk buluşmalarımı yaşayacağım için ekonomik açıdan çok rahat değilim. Kendi imkanlarımla daha rahat edebilmemiz için ufak bir daire kiraladım. Elimden geldiğince konfor sağlamaya çalıştım. Yatak konusundaysa birinci sınıf battal boy bir yatak seçtim. Ailemin tuttuğum daireden haberi yok, sadece evimin adresini siz ve ben biliyorum. İkimiz içinde oldukça gizli ve güvenli bir konut ayarladığımı düşünüyorum. Trabzon jigolo sitesi seçimini yaparken özellikle kalabalık bir ortamı seçtim. Rekabetin bol olduğu yerlerde kalitenin yüksek olduğuna inanırım. Benimde hedefimde kaliteli bir sevgili olmak varsa olmam gereken yer burası diye düşünerek ilanımı hazırladım. Daha ilk günümde doğru sitede olduğumu hissetmeye başladım, umarım randevularımda heyecanlı halimi hoş görürsünüz.