jigolo-duygu

Selamlarr Kahramanmaraş jigolo arıyorum beyler ben zengin dul bayan sitesine yeni üye oldum ismim Duygu,Kahramanmaraş ilinde ikamet ediyorum,Jigolo kiralamak amaçlı buradayım, cinsel yönden beni memnun edebilecek penis boyu büyük kadın ruhundan anlayan beyler bana ulaşsınlar.

Cinsellikte doyumsuz bir yapım var, zaten bu nedenle eşimden boşandım ve kızımla yalnız yaşıyorum,sevgili anlamında bir beklentim yok yani kısacası aşk aramıyorum.Sadece istediğim bir yatak partneri.Lütfen elit beyler yazsınlar kendine güvenen kişilerden mesajlar almak istiyorum.

Maraşta kendime çevre edinmekte hiç zorlanmadım ben jigololuk mesleğinde  başladım ilk başlarda burada jigololuk yapabileceğimi düşünmüyordum ama şu an çalıştığım ajansla çalışmaya başladıktan sonra bana bulunduğum ilde sayısız görüşme ayarladılar. Benim paraya ihtiyacım yok ben tamamen farklı deneyimler yaşayıp çılgınlık yapmak için bu mesleğe başladım.

Oral zevkleri yaşamandan erkekler bir cinsel ilişkiyi tamamlamak istemezler. Özellikle bir posta ilişki tamamlandıktan sonra, yeniden sevişmeye başlayıp arada farklı teknikle gerçekleşecek oral ilişki erkeği daha çok çeker. Klasik oral benim sadece sevişme öncesinde yaptığım en basit uygulamamdır. Sonraki oral ilişkilerimde sürekli tarz değiştirir ve Cim cif isterseniz yaparım. Orak zevkleriyle kahramanmaraş jigolo kayıt Papatya oral zevklerin doyumunu yaşatır. Cinsel beraberliklerimiz gerçekleştiğinde ise yine oral tekliklerimdeki olduğu gibi sürekli ender olan şeyler seçmeye çalışırım.

Eski bir sevgili olmasaydım, ilişkilerimi yaşıyorken birkaç çeşitle hizmet verebilirdim ama hem eskiyim hem daha olgun bile değilken benzersiz zenginlikle hizmet veriyorum. 28 yaşındayım, kahramanmaraş jigolo arayan bayanlar meryem mesleki birikimimle rekabete girecek az ücretli sevgili vardır. İdealist biriyim, yaptığım işlerde hep en iyisi ben olmalıyım demek gibi bir yönüm var. Böyle olduğum için seks sektöründe de hedeflediğim nokta en başta bu olmuştu. Asla yerinde pinekleyen enerjisi düşük bir kadın olmadım, eğlenmeyi seven, ilişkiye ruh katan bir kadın oldum.