azgin bayan resimleri 37

Selam beyler ben Göksu , Adana illinde ikamet ediyorum jigolo kiralamak amaçlı bu siteye kayıt oluşturdum, umarım aradığım partneri bulurum ve güzel kaliteli bir cinsellik yaşarım diye düşünüyorum.Evlilik döneminde seks hayatım çok kötü geçti bu yüzden hiç mutlu ve tatmin olamadım,Özellikle sert , kıllı, ve sakallı erkekler çok hoşuma gidiyor,Adana ve çevresi illerde yaşayan erkekler bana ulaşsınlar.

Adana jigolo başvurusu Evli ya da bekar fark etmiyor yaş sınırım yok hepimiz için saat ücretim 100 TL sürekli olan müşterilerime hususi ilgi ve ilgi gösteriyorum seçkin bir jigoloyum ötekiler ile karşılaştırmayın.

Her türlü fanteziye varım bayanlar yeter ki benimle görüşmek isteyin.Bu garantiyi verebilen tek organizasyon biziz. Yanlış okumadınız Kıvanç garantisi. Adana jigolo ajansı Partnerlerimizin  tamamı 18 + 30  yaş sınırları içinde  ustalaşmış partnerler olmakla birlikte daha önceki organizasyonlarda hizmet vermiş  tecrübeli yakışıklı kültürlü partnerlerini memnun etmekte son aşama ustalaşmış üniversite mezunu seçilmiş kişilerden oluşmaktadır.