Deneyimli Jigolo Arıyorum Isparta ilinde bana kadınlığımı hatırlatacak birine ihtiyacım var

Herkese selamlar ismim Feyza 35 yaşında evli bir bayanım Jigolo Arıyorum Isparta ilinde ikamet ediyorum yakışıklı kendine güvenen eşimin yapamadığı her şeyi sizinle yaşamak için çok sabırsızlandığımı bilmenizi isterim  Eşimin ilgisizliği ve ilişki esnasındaki bencilliği beni çok yıprattı. Eşimin bu hayatta yaptığı en iyi şey çalışmak ve bana sürekli hediyeler alıp beni paraya boğmak haricinde hiç bir erkekliğini görmedim desem yalan olmaz .Bu nedenle uzun uzun araştırmalarımın sonucunda aslında baktığınızda Sahte Jigolo Ajansı ile karşılaşmaktan korkarak bu hayatı yaşamayı tercih ettim, Çok samimi olduğum bir bayan arkadaşımla bu durumu paylaşma kararı aldım ve sonunda kendisine açıldım.

Beni anlayışla karşılayacağına emindim çünkü eşimin ilgisizliği evliliğimde yaşadığım bütün sorunları yakından gören ve bilen bir arkadaşımdı ilk söylediğimde biraz şaşırdı ama sonuçta benimde bir kadın olduğumu cinsel isteklerimin olduğunu kendimi değerli hissetmek istediğimi ve buna hakkım olduğuna karar verdi ve bana yardımcı olacağını söyledi. Kendisinin çalıştığı firmada bir olgun bayan arkadaşının olduğunu ve Güvenilir Jigolo Ajansı ile çalıştığını söyledi ve beklediğime değdi ve sanırım bu iş üzerine daha kaliteli daha güvenilir başka bir ajans bulmak çok zor çünkü  jigololuk sektöründe işinin en iyisi olan ajans ile çalıştığım için kendimi hem çok şanslı hem de çok mutlu hissediyorum.

 

Tenim kumral ve orta boylu bir bayanım 1.70 boylarında 76 kilo kendine bakmayı seven güzel bir kadınım. Sizin de bildiğiniz üzere evli olduğum için gizlilik benim için çok önemli. Kaslı yapıya sahip bana kendimi değerli hissettirecek tadını bile unuttuğum zevklerin bir erkeğin beni tatmin etmesini hatta bir erkekle öpüşüp beni kendimden geçirecek kaybettiğim duyguları bana tekrar yaşatabileceğine inanan beni zevkin doruğuna çıkaracak bir erkek arıyorum. Isparta içinde ikamet eden bir erkek ile birliktelik yaşayabilirim. Evliliğim dolayısıyla il dışına çıkmam mümkün değil.