adana dul bayan

Dul Bahar Antalya

Antalya’nın yakışıklı jigoloları burada mı acaba? Çünkü ben sizinle tanışmak için sabırsızlanıyorum ve biran önce sizinle harika saatler geçilmek istiyorum ismim Bahar 38 yaşında kumral Ela gözlü çevresi tarafından beğenilen bir kadınım.

Yalnız benim için en önemli detay şu birinin beni istemesinden daha çok benim istediğim beğendiğim ve arzuladığım bir erkekle beraber olmak bana her zaman daha cazip geldiği için kendime jigolo kiralamaya karar verdim yaklaşık 2 senedir cinsel isteklerimi bu şekilde karşıladığım için sanırım artık benim için Antalya jigolo kiralamak bir bağımlılık oldu. Görüşme sağladığım müşterilerimle en fazla 2 defa görüşüyorum çünkü her seferinde başka bir erkekle seks yapmak bana daha çok zevk veriyor.

 

Bir erkek ne kadar çok cinselliğe düşkün ise kadınlarda bence o kadar çok düşkün önemli olan bu duyguları bastırmadan doya doya tadını çıkararak yaşamak ben bu konuda çok şanslıyım. Çünkü kendime güveniyorum ve cinsel performansı yüksek Antalyalı jigololara doymuyorum sizde benimle aynı fikirdeyseniz sizinle tanışmanın şimdiden hayalini kurduğumu bilmenizi isterim mesajlarını bekliyorum hayat çok kısa hayattan zevk almaya bakalım birlikte.