Türkiyede Jigolo Mekanları

Merhaba site ziyaretçileri bu makalemizde sizlere Türkiye’de bulunan birbirinde farklı jigolo mekanlarından bahsedeceğiz,Bildiğiniz gibi ülkemizde bir çok yaşlı dul zengin bayan yanına alabileceği genç bakımlı erkeğe ihtiyaç duymaktadır.Bunlar genellikle artık parayı geçmiş elit kısım insanlardır, Tamamen zevkine takılan,hayattan farklı tatlar almak isteyen insanlardır.

Eşlerinden görmedikleri ilgi ve sevgiyi ayrıca cinselliği genç yakışıklı erkeklerle yaşamak isterler,Bu yüzden de zengin dul bayanlar genç partner kiralamaya ihtiyaç duyarlar, Saatlik gecelik olarak 100 ile 1000 tl arasında bir ücret verip partnerini satın alırlar.

İster bir web sitesine, isterseniz sosyal medya aracılığı ile,ya da bazı mekanlara takılarak sizlerde müşteri bulabilirsiniz,Örnek vermek gerekirse, İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük metropol şehirlerde çok fazla sayıda seçkin mekanlar bulunmaktadır ama Türkiyede Jigolo Mekanları konusunda size en iyi biz rehber olabiliriz

Peki Jigolo Mekanları nerelerdir ?

Clupler,Türkü barları,Cafeler ve çeşitli AVM ler bunlara örnek verilebilir.

  • İstanbul ilinde,Etiler,Kadıköy,Sarıyer,Ortaköy,Bakırköy örnek gösterilebilir.
  • İzmir ilinde Alsancak,Narlıdere,Göztepe,Hatay,Mavişehir elit kesimlerdir.
  • Ankara ilinde ise Keçiören,Elmadağ,Kızılay gibi.

Bu gibi kısımlarda kendinize yüksek potansiyelli müşteri edinebilirsiniz.

Türkiyede Jigolo Mekanları Şöyle;

Merhaba sevgili arkadaşlar aşağıda bir çok mekan bulunmaktadır. evet jigolo arkadaşlar İstanbul’da jigolo barları taksim Zengin dul bayanların tercih ettiği bir çok mekan bulunmaktadır.Bu yerler kaliteli kadınların içeceklerini yudumlarken genç kaliteli bakımlı yakışıklı erkekleri kesmeleri ile gece bitebilir.

İşte çapkınlık mekanları nerede istanbulda ?,Sizlerde en elit mekanlarda takılarak olgun bayanlarla görüşebilir jigololuk yapabilirsiniz.

1:)360 Su yok kulüp

Suada Club, KuruçeşmeMahallesi, Galatasaray Adası, Beşiktaş, İstanbul

2:)Anne Barınağı

Hüseyinağa Mahallesi, İstiklal Cd. 50-54, 34435 Beyoğlu/İstanbul

3 🙂 Luka

Bebek Mh., Cevdet Paşa Cd. 51/A, 34342 Sarıyer/İstanbul

4:) Şili

Bebek Mh., Cevdet Paşa Cd., 34342 Beşiktaş/İstanbul

5 🙂 Hukuk

Kuruçeşme Mah., Muallim Naci Cd. No:56, 34345 Kuruçeşme / Beşiktas/Beşiktaş/İstanbul