Jigolo Olmak İstiyorum Nasıl Olabilirim 🖐Kısa ve NET!!

  • Doğru ajansı bulup üye olarak🖐
  • Nasıl mı 👌 Basit,  Altta Eklediğimiz resimleri ve açıklamaları inceleyiniz
  • Google aramalarında REKLAM yazmayan siteler güvenilirdir efendim çünkü onlar ORGANİK-TİCARİ OLMAYAN-TAMAMEN Güvenilirlik ,deneyim, kullanınıcı dönüşümü ile O konumdalardır.
  • Reklam veren siteyi Haftaya göremezsiniz !!❌

 

 

 

 

 

 

Sizde elit kaliteli bir jigolo sitelerine bağlı yasal jigolo olmak istiyorum nasıl olabilirim ? diyorsanız üyeliklerimiz açılmıştır. Gold üyelik sizde yapabilirsiniz. Merhaba sayın üyelerimiz ve site ziyaretçilerimiz, Sizlerde  jigolo olmak istiyorum iletişime geçeyim diyorsanız başvurmalısınız, diyorsanız zengin dul bayanlar sitemiz sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. partner kiralamak için günde yüzlerce bayanın sitemize başvurduğu ve bir çok erkek partnerimizin olgun bayanlar ile görüşmelere çıkıp günde binlerce lira kazandığı sektörde size uygun partneri bulmak için hemen üyelik formunu doldurup bizlere gönderiniz.

Başvurularınız en kısa zamanda değerlendirilip üyelik ücreti ödemeden sizde  jigolo olabilir, bu sektörde yükselebilir ve gelecekte çok önemli yerlere, hedeflere ulaşabilirsiniz

JİGOLO OLMAK İSTEYENLERE TAVSİYELER !!

 

Eminim sizde Jigolo olmak istiyorum nasıl olabilirim sorusunu çok fazla sormuşsunuzdur bizde sizin bu sorunuzu aydınlatmak için size yardımcı olmak için buradayız. Son dönemde artan art niyetli sahte ajansların insanları mağdur etmesinden dolayı bu işe önyargıyla yaklaşmaya başladınız. 😔 tabi çok ta haklısınız ama şunu unutmayın siz mantıklı düşünüp ajansların size verdiği teklifleri değerlendirmeye alarak aklınıza yatan en çok içinize sinen bir ajans aracılığı ile bu işe bir adım atacaksınız, her şeyden önemli olan şudur sizin için ajansın size yönlendirdiği müşteri temsilcisinin size karşı ne kadar yalansız ve şeffaf olduğudur.

Sonuçta ufak bir araştırma yaparsanız jigolo olmak için mağdur olan parasını kaptıran binlerce insanın internet üzerinde yorumları var eğer ki başka insanların dolandırıldığı gibi bir cümle duyduğunuz anda o ajansı eleyerek sayıyı azaltıp sonunda içinize en çok sinen Jigolo ajansı ile çalışma şansı yakalayacağınıza inanıyorum. 🤗 ne yazık ki mağdur olan vatandaşların en büyük suçu araştırmadan ilk önüne gelen reklamlı bir siteye başvuru yapmakla başlıyor, her zaman dediğimiz gibi reklamlı siteler emeksiz sahte sitelerdir ve kesinlikle itibar etmemeniz gerekir. Google üzerinden her gün reklam vermek çok maliyeti yüksek bir durum ama ne yazık ki binlerce insanlardan kazandıkları haksız kazanç sayesinde reklam verme konusunda da oldukça bonkör davranıyorlar bunlara bu imkanı vermemeniz gerekiyor sizin paranızla oraya reklam verip binlerce insanı mağdur etmeye devam ediyorlar.

 

Gerçek bir jigolo sitesi müşterilerin memnuniyeti ve yoğun ilgisi üzerine organik yani reklamsız şekilde Googlen ilk sıraya yerleştirdiği sitedir. ayrıca size vergi levhası kalite tescil belgesi atan kişilerin attıkları belgelerin doğruluğunu kontrol ettirdiğiniz zaman belgelerin sahte olduğunu ve dolandırılmak üzere olduğunuzu anlamanıza yardımcı olacaktır.

 

Ne yazık ki Türkiye de jigololuk mesleği yasal olarak yapılmamakta bizde bu sebepten ötürü işimizi resmiyete dökemiyoruz bizim ülkemizde içinde fuhuş cinsellik içeren bir meslek yasal olarak yapılmaz sizde tamda bu sebeple onların size attığı yalanı ortaya çıkarma şansı yakalamış olacaksınız. ülkemizde olan ajansların tamamı sizden siteye ilk kaydınız için belli bir miktar ücret isteyecektir sonuçta  bu bir iş ve sizin cebinizde ufakta olsa bir sermaye yoksa iş yapmanız mümkün olmayacaktır.

 

Sizden ücret talebinde bulunan ajansların sizin elinize yasal bir delil sunmalarına çok dikkat etmelisiniz, size her hangi bir banka aracılığı ile kartsız işlem yapmanızı isteyen, bir cep telefonu numarasına cep bank işlemi yapmanızı isteyen veya size bir referans numarasına para yatırmanız gereken ajanslara asla itibar etmemeniz gerekir. çünkü siz bu saydığım seçeneklerden her hangi birini kullanıp para yatırırsanız ve sonucunda mağdur olursanız hiç kimseden hesap sorup hakkınızı savunamazsınız bunun yanı sıra tabi ki gerçek bir firma sizden bu ücreti alırken sizinle AJANSIN SAHİBİNİN ADINA HESAP NUMARASI ALICI İSMİ SOYİSMİ PAYLAŞMALIDIR HATTA KENDİNE ÇOK GÜVENİYORSA TC KİMLİK NUMARASI DAHİ PAYLAŞMAKTAN ÇEKİNMİYCEKLERDİR.

 

Bu firma yaptığı işe ve görüşme garantisine güvenerek sizinle bu bilgileri paylaşıyorsa bu jigolo sitesi hakkında olumlu düşünmeye başlayabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları sorduğunuzda sizi aydınlatan ve size yol göstermeye çalışan konuşmalarıyla sizi ikna edebilen müşteri temsilciği aracılığı ile bir ajansın çalışanı olmayı başarabilirsiniz. Unutmayın heyecanınıza ve paniğe kapılırsanız hata yapma oranınız fazlasıyla artar sakince düşünüp araştırmalarınız sonucunda size beklediklerinizi veren ajansla çalışmaya başlarsınız. burada okuduklarınızda size bir rehber olması dileği ile inanırsanız bu işin sonunda zafer sizin olacak 🦾