Sizde elit kaliteli bir ajansa bağlı yasal jigolo olmak istiyorum diyorsanız üyeliklerimiz açılmıştır. Gold üyelik sizde yapabilirsiniz.Merhaba sayın üyelerimiz ve site ziyaretçilerimiz,Sizlerde  jigolo olmak istiyorum iletişime geçeyim diyorsanız başvurmalısınız,diyorsanız zengin dul bayanlar sitemiz sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.partner kiralamak için günde yüzlerce bayanın sitemize başvurduğu ve bir çok erkek partnerimizin olgun bayanlar ile görüşmelere çıkıp günde binlerce lira kazandığı sektörde size uygun partneri bulmak için hemen üyelik formunu doldurup bizlere gönderiniz.

Başvurularınız en kısa zamanda değerlendirilip üyelik ücreti ödemeden sizde rentboy olabilir,bu sektörde yükselebilir ve gelecekte çok önemli yerlere,hedeflere ulaşabilirsiniz orjinal jigolo olmak istiyorum beyler.Her insana merhabalar ben twitter ve vk.com ile jigolo olmanın yolları ile  isterim bu yüzden sisteme kayıt oldum, adım Erdoğan. Zengin dul bayanlar ile görüşmek isterim.34 yaşlarında 1,67 uzunlukta 61 kilo ağırlığındayım. Temizliğine önem veren bakımlı erkekler arasındayım, fakat, kendimde değişik bulduğum bir diğeri özellik ise her bayanı güldürebiliyor olmam.

Zengin dul bayanlar bana ulaşsın Bu yönümle kendime oldukça güvendiğim için güzel olgun hanımların bana ulaşmasını isterim . Beni daha yakından tanıyarak iyi bir performanslı gece geçirmek için bana ulaşmanız kafi olacaktır. İnleyerek geceleri bitireceğiz ve siz bana doyamayacaksınız.Gerçek aşkla hiç tanışmadıysanız, çok arzuluyor ama bulamıyorsanız, ilişkileriniz sadece ihtiyaç gidermek adına yürütüyorsanız, bu işi biraz kaliteli yapın. Benim ekstra ilişkiler yaşadığım gizli hayata geçiş nedenim bu olmuştu.

Bir türlü gerçek aşk yaşayacağım erkeğe rastlamamıştım, ilişkilerimi sadece orgazm olayımda nasıl yaşanırsa yaşansın psikolojisinde yaşardım. Sonrada farklı kişilerle görüşmeye başlayarak aşk olmasa da ateşli geceler geçirebildiğimi keşfettim. Bende özel hayatımda perhize girdim ve evde alemin sultanı jigolo olmak istiyorum ekşi  ismini duyurmaya başladım.Kulüplerde, pavyonlarda gereksiz harcama yapmayı sevmeyenler için ev ortamı daha iyidir. Bende dışarıdaki eğlenceli ortamlara yakın atmosferi evimde yarattım.

 

Loş ışıklandırma, özel barımız, ses sistemimiz gibi eğlencemizi destekleyecek konforu hazırladım. Böylece jigolo olmak istiyorum iletişim ile eğleneceğim diye mekanlara harcama yapmanız gerekmeyecek. Evimde en ateşlisinden seksimizi de yapacağız, en hareketlisinden eğlencemizi de yapacağız. Seks ilişkimi ters ilişkiye girmeden yaparım ama muamelelerimin bir limiti yoktur. 25 yaşındayım, bedenimin çok özel göründüğünü sizde görüyor ve şimdiden arzularınızın kabardığını hissediyorsunuz değil mi?