Hakan Bitlis Jigolo Olarak marka olma hedefinde jigolo ile tanışma imkanı sağlıyorum size

 

Merhaba Adım Hakan Bitlis Jigolo ajansında uzun yıllardır hizmet veriyorum sevgili bayanlar, Çoğu erkek ön sevişmeyi pas geçerek direkt olarak ilişkiye girer. Ancak ön sevişme bir bayan için çok önemlidir. Yoksa tatmin olunmadan gece bitiverir. Siz de ön sevişmesiz pek çok ilişki yaşadıysanız bilirsiniz. Öpüşmeler, vücuda kondurulan öpmeler rahatlamayı kesin hale getirir. Eğer bu konuda büyük bir açlık hissediyorsanız durmayın ve yazın, ben 27 yaşında esmer iri yarı bir fiziğe sahip olan yağız bir delikanlıyım 78 kiloyum boyumda 1.88 fiziğime ve kadınların hayır diyemediği karizmama çok güvendiğimi ayrıca söylemek isterim.

 

Sizin teninizin her bir noktasını o derece tatmin edici öpücüklere boğacağım ki birikmiş olan açlığınız sabaha kadar giderilmiş olacak. Sonrasında ise içinizde beni hissetmeye başladığınızda zevkin doruğuna ulaşacak ve büyük bir rahatlama hissedeceksiniz. Daha fazla Zaman kaybı yaşamadan bir an önce bana yazın cinsel organım birlikte olduğum her kadını doyurabilecek kadar büyük ölçüde ayrıca benim kadınları iyi tanımamdan dolayı nelerden zevk aldığınızı bildiğim için size ekstra unutulmaz saatler yaşatmayı kendime bir mutluluk bilirim siz mutlu olup benimle sabaha kadar devam etmek istediğinde o zaman bu işin hakkını veren ve kendiyle gurur duyan bir jigolo oluyorum. Jigolo Sitesi konusunda da kendimi çok şanslı hissediyorum çünkü Güvenilir Jigolo Ajansı adı altında insanları dolandıran art niyetli insanların eline düşmeden alanında en iyisi olan Jigolo Kiralama Ajansı ile yollarım kesişti.

 

Günde birkaç saatlik spor çalışmalarım dışında kalan sürede sizlerle buluşurum bu mesleğe başlamama sebep olan çocukluk arkadaşıma her gün dua ederim çünkü bana lüks gösterişli her erkeğin hayali olan olgun kadınlar ile farklı fanteziler deneyerek seksin en iyisini en tutkulusunu ve en azgın bayanlarının tadına bakma fırsatı yakaladı, tabi bende para kazanmaya ve kadınların bana olan yoğun ilgisini görmeye başladığımda rahatlamayı bırakın tam tersine büyük bir sorumluluk altına girmeye başladım. Bitlis Jigolo deyince bundan sonra akıllara sadece benim ismim gelicek .