jigolo hatay serap

Herkese selam ben serap yaşadığım ilde oturan Arap yada Kürt fark etmez erkek kiralama hakkında bilgi arıyorum. Merhaba hataylı jigolo siteleri üyesi dostlar ben olgun ve varlıklı bir bayanım, antakya ilçesinde ikamet ediyorum kendime genç erkekler bulmak için buradayım. Bir çok hanım evinde oturur ve akşam kocalarını bekler fakat ben o şekilde bir bayan değilim bu yüzden tek başıma yaşıyorum ve her gün aynı insana bakmak onunla beraber olmak içimden asla gelmiyor.

Bu beni öteki kadınlardan değişik bir yere koyuyor. bu işi ilk yapmaya karar verdiğim zaman rentboy adaylarının internet üzerinde gördüğüm erkek kiralama ilanları sayesinde bir kaç tanesiyle iletişime geçtim fakat sonuç olumsuz oldu. Ama bu heyecanı yaşamakta kararlı olduğum için bu sefer jigolo sitesi arayışına başladım ve şuan doğru bir ajanstan hizmet alıyorum.

Ben sıradan bir kadın değilim partner sitesi üyeleri bence akılı ve gerçek bir  bayan hoşlandıkları erkeğin hayalindeki kadın durumuna çıkmak için özenle hazırlanır. Kimse için yapmayacakları şekilde özenerek süslenir püslenirler, erkeğine küçük heyecanlar yaşatmak için olmadık ortamlarda frikik vermeyi severler. Kadınlar erkeklerin kadınlardan ne beklediğini bildiği sürece bana göre her erkek kadınını mutlu edebilmek için bütün performansını hatta yapabileceğinin en iyisini yapacaktır.

Bazı bayanlarsa her erkekten hoşlanırlar ve bir erkeğe değil her erkeğe özel görünmek istedikleri için hazırlanırlar. işte bu saydıklarımın hepsinin tek bir vücutta birleşmiş haliyim ben kadınlığıma çok fazla güvenirim. Akıl almaz fantezilerim ve bitmek bilmeyen cinsel açlığım sizi benimle geçirdiğiniz süre boyunca biraz yorabilir sırf bu sebepten size uyarım kesinlikle kendine ve performansı en uç noktalarda olan rentboylar ile birliktelik yaşamak istiyorum bu sebepten ötürü tercihim çalıştığım kaliteli ajans oldu.

Vücut hatlarım gayet kıvrımlı ve ele avuca gelir halde ben 40 yaşındayım kumral ela gözlü bakımlı hoş giyinen 1.68 boyunda 74 kilo balık etli bayanım. Kadın dediğin kendi içinde bütünleşmiş olmalıdır ben sadece dışı süslü kadınlardan değilim kiralık rentboy üyeleri bana bayılacak.

Lise mezunu olmama rağmen sayısız kurstan belgeler aldım 40 yaşıma gelmiş olmama rağmen yeni bilgilere ve kendimi yetiştirip geliştirmeye her zaman açık bir kadın oldum, genel kültürüm iyi olduğu için girdiğim her ortamda karakteri ve bilgisiyle dikkat çeken saygı duyulan bir bayan oldum.

Ben bu işi yapmaya karar verdiğim zaman jigolo siteleri arasında en doğrusunu bulmak için çok araştırma yaptım ve sonunda beklentilerimi karşılayan gerek disiplinli çalışma kuralları gerek bana yönlendirdiği kaliteli erkekler sayesinde bu işi en iyi yapan tek hatay escort sitesi olmayı hak ediyor.

Hem bayan üyesini hem de ajansının partnerini düşünen insanlar bu son zamanda ülkemizde yaşanan ekonomik krizden ötürü bende kiraladığım üyelerin kiralama ücretleri ne zam yaptım siz beni mutlu edin ben sizi paraya boğayım.

Erkeğin kişiliğini analiz edip, onun hoşlanacağı türde davranmaya başladığımdaysa artık bana ilgisiz kalabilecek erkek kalmamış oldu. seanslarıma girdiğimde her gece yepyeni bir erkeğin hayallerini doldurmaya başlarım. Erkeklerin hayallerine temel atmak için davranış ya da güzel görünmekten fazlası da gerekiyor.

Sadece güzellikle etkilediğiniz erkek kısa zamanda sizi unutacaktır ama bu etkiyi bir de cinsellikle güçlendirdiğiniz zaman hayallerdeki sultan olursunuz. Ben tüm benliğimle size kendimi beğendirir, daima hayallerinizde ya da koynunuzda olmaya devam ederim hatay jigolo üyesi  olarak beni internetten araştırabilirsiniz.

Benim asla değişmeyen katı kurallarım da var tabi Türkiye de kendinize partner kiralarken biz bayanlar bu konuda fazlasıyla dikkatli davranmamız gerekiyor, ben iş güç sahibi olan çevresi geniş insanlar tarafından saygı duyulan ve tanınan bir kadın olduğum için ilk görüşmelerin otelde sağlanmasına dikkat ediyorum

Tabi siz ilk görüşmeden sonra bana beklediğim güveni sağladıktan sonra sizi evime davet etmekten keyif alırım görüşme esnasında yan yana geldiğimiz andan itibaren telefonlarımızı ya arabada bırakalım yada uçak moduna alalım ben sizin yanınızda kendimi güvende hissettiğim takdirde kendimi tamamen size bırakacağımdan şüpheniz olmasın.

Beyler yaşımı duyduklarında hakikaten inanmakta güçlük çekmekteler. Oldukça hareketli bir cinsel yaşantım olduğundan geçmişe dönerek baktığımda artık seçici davranıp, kaliteli birliktelikler yaşamam gerektiğine karar verdikten sonrasında hatay jigolo hizmeti vermeye başladım. Uzun senelerdir bu hizmeti başarı göstermiş bir halde verdiğimi söyleyebilecek kadar da kendime güvenmekteyim.

136 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.